Nie tylko oliwa

Misją Monini jest dzielić się miłością i pasją – do oliwy extra vergine oraz do pysznej kuchni w ogóle.

Nie tylko extra vergine

Na początku była oliwa extra vergine – oliwa najwyższej jakości, z pierwszego tłoczenia, o wyjątkowym smaku. Do niej dołączyły produkty komplementarne takie jak octy winne i balsamiczne oraz wyjątkowy sok z cytryn sycylijskich Lemoniny. Wszystkie te produkty znakomicie uzupełniły oliwny asortyment i otworzyły przed konsumentami nowe, kulinarne możliwości.

Misja

To właśnie dlatego w centrum naszego zainteresowania jest produkt najwyższej jakości, który cechuje zawsze ten sam, wyborny i niepowtarzalny smak. Wielkie zaangażowanie w to, co robimy, przełożyło się na stopniową ewolucję naszej oferty – od oliwy extra vergine, aż po inne produkty typowe dla kuchni śródziemnomorskiej. Wszystko, co oferuje Monini, powstaje z myślą o tych, którzy cenią autentyczne smaki, chcą żyć zdrowo i w harmonii z naturą.

Więcej możliwości

Sosy Pesto - w czterech najbardziej rozpowszechnionych w Italii smakach – to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą szybko i łatwo nadać przygotowywanym przez siebie daniom klasycznego włoskiego charakteru. Glassy balsamiczne - idealny sposób by udekorować i dodać smaku różnym daniom - dołączyły do asortymentu jako naturalne rozszerzenie linii octów balsamicznych z Modeny. Od 2014 roku (czyli od powstania spółki Emilia Aceti Srl z siedzibą w Maranello) możemy bezpośrednio kontrolować produkcję nawet 2 milionów litrów octu rocznie.

Wyszukaj produkt MONINI !
Poznaj właściwości
i sprawdź, GDZIE KUPIĆ!


Instagram

Nasi partnerzy :

Monini - Nasi partnerzy Monini - Nasi partnerzy Monini - Nasi partnerzy Monini - Nasi partnerzy